LOGO Quiz

Bilgi Yarışması Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 122,3 MB
  • Version 3.2.3
  • Dil Türkçe
  • Firma bubble quiz
LOGO Quiz ile en popüler markaların logolarını bulmaya çalışacaksınız.

Logos Quiz, popüler şirketlerin logolarını tahmin ettiğiniz eğlenceli bir oyundur. Zorluk seviyeleri ile ilerleyin ve mümkün olan en yüksek skor için daha çok logo ismi bulmaya çalışın. Ne kadar çok para kazandığını tahmin ederseniz daha çok para kazanırsınız. 

Eğer takılırsanız ve bir cevap bilmiyorsanız pes etmeyin, ipuçlarını almak veya gereksiz mektupları kaldırmak için topladığınız paraları kullanın. Hala sıkışmışsanız, arkadaşlarınıza Twitter veya Facebook'ta sormayı deneyebilirsiniz. LOGO Quiz uygulaması sizlere bir çok markanın logosunu soruyor ve kime ait olduğunu bulmanızı istiyor. 

Oyunu bir meydan okumaya dönüştürün ve arkadaşlara ya da rastgele oyunculara karşı gerçek zamanlı olarak yarışın. Puanınızı yükselterek ve bir stratejik eşleşme için mevcut güçleri kullanarak logo bilginizi herkese kanıtlayın. 

İstatistiklerinizi takip edin ve tüm oyun başarılarını kazanmak için milyonlarca oyuncuyla ne kadar iyi çalıştığınızı ve rekabet ettiğinizi görün. Daha çok logo bilmek için daha çok para kazanmaya çalışın. LOGO Quiz'i IOS  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. 

LOGO Quiz indir